Prawa autorskie

Oferta fotografia rodzinna

Oferta - fotografia rodzinna i dziecięca

Gwarantuję profesjonalne podejście, wysoką jakość zdjęć, ciekawe pomysły na rodzinną sesję.

Fotografia rodzinna to ponadczasowa pamiątka, za pomocą której z pokolenia na pokolenie przekazywana jest historia. Od najdawniejszych czasów ludzie pragnęli uwieczniać swoje podobizny. Początkowo utrwalali je na płótnie, a od XIX wieku na kliszy, za pomocą aparatu. Zebrana w albumie fotografia rodzinna jest niedającą się przecenić skarbnicą wspomnień o bliskich, której przeglądanie niejednokrotnie wywołuje radość i wzruszenie. Któż z nas, z nutą sentymentu, nie lubi popatrzeć na zdjęcia swoje i najbliższych, przenosząc się przy tym o kilka lat wstecz? Fotografia rodzinna to nie tylko kalejdoskop przeszłości, ale także doskonały prezent dla rodziców czy dziadków, którzy z wielką radością będą do niego wciąż powracać. Fotografia jest zamkniętym w obrazie fragmentem przeszłości, dlatego powinny przetrwać w jak najlepszym stanie długie lata. Wrocław to miasto, w którym nie brak magicznych miejsc i widoków. Tu też prowadzę swoje profesjonalne studio fotograficzne, w którym wykonuje iście bajkowe fotografie rodzinne, stanowiące doskonałą pamiątkę dla Ciebie i Twoich bliskich.

Z chęcią wykonuję fotografie rodzinne w plenerze, gdzie kreatywność zostaje pobudzona, a zdjęcia podkreślone urokiem krajobrazu.

Dodatkowo po zrealizowanej sesji mogę zaprojektować fotoksiążkę bądź wykonać album z wybranymi przez Was zdjęciami lub inne foto-gadżety.