Prawa autorskie

Oferta fotografia portretowa

Oferta - fotografia portretowa

Fotografia portretowa wraz z pragnieniem uwiecznienia swoje aktualnego wizerunku towarzyszy nam od wieków.

Ze względu na brak określonych definicji, portret jest jedną z najciekawszych form fotografii. Jego tematem jest oczywiście człowiek. Portret fotograficzny, podobnie jak w malarstwie, jest obrazem ukazującym wygląd zewnętrzny danej osoby, a także, niekiedy również cechy jej osobowości. Najbardziej popularnymi formami są ukazanie samej głowy, popiersia, przedstawienie półpostaci lub też całej postaci. Nie istnieją jednak ścisłe założenia dotyczące tego co jest portretem, stąd wszystko zależy od inwencji i pomysłowości samego fotografującego. Portret może być zdjęciem pozowanym, często jednak sfotografowanie postaci podczas zwykłych, codziennych czynności może ukazać jej cechy lepiej niż dokładnie zaplanowane zdjęcie.

Dbałość o szczegóły takiej fotografii, zastosowanie odpowiedniego i profesjonalnego sprzętu oraz doświadczenie fotografa sprawia, że nie musisz obawiać się o efekt takiego portretu. Nie ma osób, które są niefotogeniczne. Naturalność wykonywanych fotografii, indywidualne podejście do każdego klienta, oraz tysiące już wykonanych portretów sprawiają, że każdy będzie zadowolony z efektu końcowego.

Specjalizuję się również w sesjach biznesowych. Ta usługa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie tzw. wolnych zawodów i przedsiębiorców, którzy budują zaufanie klientów poprzez swój wizerunek zamieszczony na stronie internetowej lub innych portalach. W zależności od wykonywanego zawodu dobieram stylistykę zdjęć tak, aby w najlepszy sposób oddały charakter określonej branży. Profesjonalnie wykonany portret zachęca do współpracy z przedsiębiorstwem, w którym szanowane są wysokie standardy i dbałość o jego wizerunek zewnętrzny.

Każdy z nas posiada swoje indywidualne, wewnętrzne piękno, które powinno zostać odpowiednio uchwycone i podkreślone za pomocą fotografii portretowej czy fotografii biznesowej. Wrocław to miasto w którym mieszkam i prowadzę swoje studio fotograficzne. To właśnie w nim kreuje różnego rodzaju fotografie, na których ujmuję całą magię przekazu i ludzkiego piękna. Jednak studio to nie wszystko, tym bardziej, że Wrocław to tak urokliwe miasto. Dlatego z chęcią wykonuję fotografie portretowe i fotografie biznesowe w plenerze, gdzie kreatywność zostaje pobudzona, a zdjęcia podkreślone urokiem krajobrazu.