Prawa autorskie

O mnie

O mnie

Witam Was na mojej stronie, nazywam się Maciej i jestem fotografem zamiłowania i pasji

Fotografowaniem na poważnie zajmuję się już ponad 7 lat, ale przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem już w szkole podstawowej.

W ciągu tych lat próbowałem wszystkie rodzaje gatunków fotograficznych. Praca fotografa sprawia mi dużo przyjemności a każdej sesji fotograficznej poświęcam wystarczająco dużo czasu i energii, aby w końcowym efekcie zostały spełnione nie tylko oczekiwania klienta, ale także moje.

Najchętniej fotografuję ludzi, ostatnich parę lat spędziłem za granicą gdzie współpracowałem z kilkoma agencjami reklamowymi i modelingowymi. Miałem możliwość fotografować znanych ludzi, aktorów i finalistki konkursu miss Słowacja.

Specjalizuję się w fotografii mody, fotografii ślubnej (plenerowo-studyjnej), portretowej a także fotografii aktu.
Zajmuję się też fotografią architektury oraz wizualizacją 360 (wirtualne wycieczki, panoramy sferyczne) i rzadziej fotografią produktową.

Oferuję wysoką jakość i profesjonalne usługi fotograficzne. Zawsze staram się uchwycić niepowtarzalne chwile z życia a także realizować zdjęcia zgodnie z Państwa życzeniami.
Do każdego fotografowania podchodzę indywidualnie dzięki czemu możemy osiągnąć precyzyjnie dopasowaną sesję zdjęciową spełniającą oczekiwania klienta.

Czasu zatrzymać nie potrafię, ale co mogę zrobić jest to że zatrzymam i uwiecznię moment w którym się zdecydujecie na zdjęcia u mnie.

Wybór końcowych fotografii, które zostaną poddane procesowi obróbki graficznej/postprodukcji wygląda następująco: Możecie się Państwo zdecydować na mój wybór jako fotografa albo dokonać wyboru samemu z pośród najlepszych ujęć które udostępnię.
Ma to znaczenie jeżeli jesteście typem wiecznie „niezadowolonego” lub nadmiernie krytycznego wobec siebie klienta. Wybór końcowych fotografii można zrobić do wszystkich rodzajów sesji zdjęciowych poza zdjęciami ślubnymi gdzie wyboru dokonuje fotograf.

Skontaktuj się ze mną

Masz jakies pytania lub chcesz się dowiedzieć wiecej na temat sesji zdjęciowych lub terminów, napisz lub zadzwoń. Możesz też skorzystac z gotowego formularza kontaktowego.