Prawa autorskie

Karty podarunkowe

Karty podarunkowe

Na sesję zdjęciową to idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego

Wybór prezentu z okazji urodzinowego lub innego święta, niemal zawsze stanowi ciężką do rozwiązania zagadkę. Upominek powinien być z jednej strony rzeczą trwałą i przydatną, z drugiej zaś winien stanowić kreatywną niespodziankę, której ofiarowanie wywoła niepohamowany uśmiech na twarzy.

O ile z wybraniem prezentu dla najbliższej osoby często nie mamy problemu, gdyż orientujemy się w jej upodobaniach i potrzebach, tak w przypadku nieco dalszej rodziny czy znajomych pojawia się problem. Zarówno dla bliższych jak i dalszych przyjaciół oraz członków rodziny, świetnym pomysłem na prezent jest karta podarunkowa na dowolną sesję zdjęciową.

Każdy z nas lubi oglądać fotografie swoje i przyjaciół, a wspomnieniom towarzyszy wzruszenie i radość. Dlatego też karta upominkowa na sesję zdjęciową jest cudownym rozwiązaniem, które z pewnością ucieszy obdarowaną osobę. Taka karta podarunkowa jest spersonalizowana i daje dowolność obdarowanej osobie, do wyboru wymarzonej dla niej sesji zdjęciowej. Sesja plenerowa, sesja glamour, a może sesja fashion? Nie musisz wybierać – zrobi to osoba, której podarowałeś ten wyjątkowy i nieszablonowy prezent.

Zapraszam więc do zakupu specjalnych kart podarunkowych z zaproszeniem na spersonalizowaną i w pełni profesjonalną sesję fotograficzną.

Karty można zamówić i odebrać osobiście we Wrocławiu albo można je wysłać na dowolnie wybrany adres pocztą