Prawa autorskie

Oferta ślubna

Oferta - fotografia ślubna

Zdjęcia ślubne realizuję na terenie województwa Dolnośląskiego

Fotografia ślubna to królująca pozycja w albumie każdego szczęśliwego małżonka. Ślub uznany jest za jeden z najważniejszych, a zarazem najbardziej stresujących momentów w życiu.
Każda młoda para, a w szczególności panna młoda, pragnie, aby tego dnia wszystko było dopięte na ostatni guzik – przepiękna suknia, udana ceremonia, zadowoleni goście, huczna zabawa i piękne fotografie, uwieczniające to wyjątkowe wydarzenie. Odpowiedni fotograf ślubny, który wykona wysokiej jakości zdjęcia, podkreślające magię ślubu, jest niemniej ważny niż przepyszne, weselne potrawy i znakomite wino. Fotografia ślubna jest pamiątką na całe życie, która przypomina małżonkom o tym najszczęśliwszym w ich życiu dniu. W pracy fotografa ważne jest nie tylko wprawne oko, ale także umiejętność wyczucia chwili i intuicja.
Jestem wielkim miłośnikiem fotografii, która jest dla mnie życiową pasją. Dzięki temu nie wykonuję swojej pracy mechanicznie, a poświęcam się jej w całości. Dlatego uchwycone przeze mnie ujęcia są tak głębokie i urzekające.

Przygotowania i błogosławieństwo

Ostatnie chwile narzeczeństwa są związanie z lekkim zdenerwowaniem przeplatanym radością. Emocje, które towarzyszą zakochanej parze w tym najważniejszym dniu mają w sobie mnóstwo uroku i warto zachować je w pamięci na dłużej. Fotografia sprawia, że do zatrzymanych w kadrze chwil możemy wracać wielokrotnie. Po latach zdjęcia stają się bodźcem do przywołania pięknych wspomnień ze szczególnych momentów. Fotografie z przygotowań do ceremonii ślubnej nadają całemu reportażowi bardzo osobistego charakteru. Jest to dzień, któremu towarzyszy wiele wizualnych aspektów związanych z przekraczaniem granic kulturowych. Dokumentację fotograficzną zaczynamy od wizyty u fryzjera, makijażystki poprzez zakładanie sukni, butów biżuterii, garnituru i zawiązywanie krawatu. Te proste czynności w dniu ślubu nabierają szczególnego znaczenia. Jako fotograf zobowiązuję się uwiecznić wszystkie ważne momenty takie jak błogosławieństwo rodziców czy łzy wzruszenia by później podarować Wam niezwykłą pamiątkę w formie zestawu zdjęć.

Ceremonia ślubna

Podczas ceremonii ślubnej Młodej Parze i ich gościom towarzyszy mnóstwo emocji. Wzruszenie, rozczulenie czy szczere uśmiechy pojawiają się w każdej minucie. Są one naturalne i nie da się ich ukryć. Moim zadaniem jako fotografa jest uwiecznić na zdjęciach emocje, ciekawą mimikę oraz kluczowe momenty jak założenie obrączek. Pomimo, że uczestniczyłem w wielu ceremoniach, podniosła atmosfera tego szczególnego dnia za każdym razem również mi się udziela. Ślub jest raz w życiu, nie można go powtórzyć. Na mnie spoczywa odpowiedzialność związana z ostatecznym efektem pamiątki fotograficznej. Jako profesjonalista kieruję się Waszym dobrem, tworząc wyjątkowe zdjęcia z tego ważnego dla Was dnia. Mam też na uwadze, że przeżywanie ceremonii jest ważniejsze od dokumentowania. Szanując wzniosły charakter tych chwil, nie ingeruję w przebieg wydarzeń. Korzystając z możliwości sprzętu i własnego doświadczenia rejestruję magiczne ujęcia, pozostając na uboczu. Staram się być niezauważalny i dyskretny, aby wydarzenia biegły własnym rytmem.

Wesele

Gdy już oficjalna część dobiegnie końca zaczyna się uroczysta uczta i wyczekiwana przez wszystkich weselna zabawa. Jest to także moment, w którym możemy zrobić wspólne zdjęcia z druhnami, rodzicami oraz grupowe z wszystkimi zaproszonymi osobami. Szczera radość z powodu zaślubin bliskich udziela się wszystkim gościom. Dodatkowo taniec wyzwala mnóstwo naturalnych i prawdziwych emocji. To chwile, gdy Młoda Para może odetchnąć i zacząć się bawić. Jako fotograf ślubny zatrzymuję w kadrze wyjątkowe chwile takie jak: składanie życzeń przez gości, pierwszy taniec, wspólne krojenie tortu, podziękowanie dla rodziców czy oczepiny. Jestem obecny także przy różnego rodzaju weselnych konkurencjach, podczas których uwalnia się sporo pozytywnych emocji. Spontaniczne reakcje, naturalne gesty i dynamika w kadrze sprawia, że reportaż przedstawia prawdziwą żywiołowość wydarzeń. Szczególną wagę przykładam do detali, które oddają relacje między bliskimi osobami. Fotografie z zabawy weselnej są zwieńczeniem tego ważnego dla Was dnia.

Plener slubny

Następnie przychodzi kolej na sesję plenerową. Udaję się wtedy z Nowożeńcami w miejsca magiczne, tajemnicze i romantyczne. Zdjęcia odbywają się w malowniczym zamku lub na skraju parku - w zależności od upodobań fotografowanych osób. Zachęcam do zdecydowania się na sesję plenerową w innym terminie, gdy emocje już opadną. W dniu uroczystości Młoda Para bywa podenerwowana, a kilka dni później jest zdecydowanie bardziej odprężona. Można wtedy podarować sobie prezent w postaci plenerowej sesji ślubnej. Spędzony razem dzień w ślubnym garniturze i białej sukni oraz w niecodziennym miejscu przedłuża pogodny nastrój, który towarzyszy po uroczystości zaślubin. Staram się, aby te zdjęcia oddały jak najlepiej Waszą osobowość i wzajemną miłość. Możemy wykonać sesję w stylu klasycznym, humorystycznym bądź z różnymi rekwizytami. Kwestia do ustalenia. Zawsze proponuję wyszukane przeze mnie ciekawe miejsca na sesję plenerową a także jestem otwarty na Wasze propozycje. Ostateczny wybór należy do Was.

Przykładowe pakiety ślubne

 • Podstawowy

 • cena od
  1500 zł
 • reportaż z ceremonii ślubnej wraz z życzeniami

  reportaż z przyjęcia weselnego (trzy pierwsze godziny – max do 20:00)

  krótka sesja plenerowa w dniu ślubu

  20 fotografii wydrukowanych w formacie 15 cm x 21 cm

  płyta DVD zawierająca 250 zdjęc

  - wszystkie zdjecia w wysokiej rozdzielczości na płycie DVD lub Pendrive poddane podstawowej obróbce
  - 40 najlepszych fotografii poddanych szczegółowej obróbce komputerowej,

  galeria internetowa

 • Standardowy

 • cena od
  2500 zł
 • reportaż z przygotowań i błogosławieństwa

  reportaż z ceremonii ślubnej wraz z życzeniami

  reportaż z przyjęcia weselnego wraz z oczepinami do godziny 01:00)

  sesja plenerowa w dniu ślubu

  30 fotografii wydrukowanych w formacie 15 cm x 21 cm

  płyta DVD zawierająca 500 zdjęc

  - wszystkie zdjecia w wysokiej rozdzielczości na płycie DVD lub Pendrive poddane podstawowej obróbce
  - 50 najlepszych fotografii poddanych szczegółowej obróbce komputerowej,

  galeria internetowa

 • Pełny

 • cena od
  3000 zł
 • reportaż z przygotowań i błogosławieństwa

  reportaż z ceremonii ślubnej wraz z życzeniami

  reportaż z przyjęcia weselnego wraz z oczepinami do godziny 01:00)

  sesja plenerowa w inny dowolny dzień

  40 fotografii wydrukowanych w formacie 15 cm x 21 cm

  płyta DVD zawierająca 600 - 800 zdjęc

  - wszystkie zdjecia w wysokiej rozdzielczości na płycie DVD lub Pendrive poddane podstawowej obróbce
  - 60 najlepszych fotografii poddanych szczegółowej obróbce komputerowej,

  galeria internetowa

  prezentacja video (3-5 min) z najlepszymi zdjęciami

  zniżka 50% na sesję narzeczeńską

Jeżeli żaden z pakietów nie spełnia Państwa oczekiwań – proszę o kontakt. Zawsze staram się dopasować oferowane usługi do oczekiwań klienta. Każdy pakiet można dowolnie modyfikować dodając lub odejmując z niego elementy. Jestem także otwarty na mniej typowe propozycje z Państwa strony co do reportażu w dniu ślubu.

Usługi dodatkowe takie jak wybór albumu ślubnego czy innych form wydruku ustalane są indywidualnie podczas spotkania. Jest to związane z bardzo duża ilością wariantów a co za tym idzie duża rozpiętość cen albumów.

Każdy ma możliwość zdecydować po wcześniejszym obejrzeniu zapoznaniu się na taki, który odpowiada mu najbardziej albo wykonać sobie album we własnym zakresie.

Odwiedź mój profil na portaluFotografia ślubna i portretowa - MPHOTO